قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس
 
1درباره ما
افراشات تیمی متشکل از متخصصین مجرب و حرفه ای میباشد که از سال 1390 فعالیت خود را به صورت کاملا حرفه ای آغاز نمود.از عمده ترین دلایل موفقیت افراشات،مشتری مداری،تعهد و حس مسعولیت میباشد.یکی از عوامل تاثیر گذار در ساخت پروژه های مربوطه، استفاده از ابزارهای کاری حرفه ای متناسب با تکنولوژی روز دنیا است که تاثیر بسزایی بر روی کیفیت کار داشته.تمامی تجهیزات حرفه ای برای تصویربرداری ها زمینی و هوایی در این مجموعه محیا میباشد که بسته به نوع خواسته و تقاضای مشتریان گرامی همیشه آماده بهترین نوع خدمات رسانی میباشد.
2خدمات
-ساخت تیزر و مستند های صنعتی و نمایشگاهی -ساخت شناسنامه تصویری -گزارش کار تصویری -روند پیشرفت پروژه -ساخت تیزر و معرفی محصولات و خدمات -ساخت برنامه های آموزشی -عکسبرداری تبلیغاتی و صنعتی -پوشش تصویری سمینار،همایش،ارکستر-و سایر برنامه های فرهنگی و هنری -اجرای دکور و صحنه -نصب تلویزیون شهری
3تجهیزات
استفاده درست و بجا از ابزار های حرفه ای در هر شغلی یکی از مهمترین عواملی است که تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت نهایی میگذارد، گروه افراشات با داشتن افراد مجرب و خلاق همچنین مهارت های مورد نیاز در این زمینه ، با استفاده از تجهیزات حرفه ای زمینی و هوایی سینمایی پروژه های خود را به نحو احسن به انجام میرساند. استفاده از دوربین های سینمایی و تجهیزات حرفه ای زمینی و هوایی از جمله مواردی است که توسط گروه مورد استفاده قرار میگیرد.
4منشور اخلاقی
پایبندی به ارزش های اخلاقی و رعایت اصول تعهد،صداقت،اعتماد،صراحت و صمیمیت و مشتری محوی
5نقاط قوت و تمایز
- نیروهای متخصص - تجهیزات شخصی - پایبندی به منشور اخلاقی

مجموعه فعالیت ها

آماری از پروژه های انجام شده
 
275

تکمیل شده

5

در حال اجرا

280

تعداد پروژه ها

 
 
ارزش هایی که به آنها باور داریم

ما باور داریم

 
 

ما به کیفیت خدمات خود باور داریم و مطمئن هستیم که تاثیر مثبت خدمات متفاوت افراشات در پیشرفت و رونق کسب و کارتان ، برای شما مشخص می‌گردد. بدیهی است که برای موفقیت گروه افراشات ، یعنی ما و شما، بهترین‌ها را بخواهیم. در این مدت اگر در هر یک از خدمات ما نیاز به مشاوره داشتید با تماس و پشتیبانی تنهایتان نخواهیم گذاشت.

 
 

مشتری محوری

خلاقیت

اشتیاق و علاقه

اصول اخلاقی

کیفیت

 
 
 
 
 
 
 
برخی مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند
 
 
به زودی اسامی اعضای گروه در سایت بارگزاری میگردد،در صورت نیاز به استعلام افرادی که خود را از اعضای گروه افراشات معرفی میکنند ، میتوانید از صفحه تماس با ما اقدام بفرمایید.

گروه افراشات

9,855 بازدید