متخصص فیلمبرداری و عکسبرداری صنعتی در ایران

توضیح مختصری درخصوص فیلمسازی

 

تصویربرداری گاه‌گذر یا گاه‌گشتی یا زمان‌گریز (به انگلیسی: Time-lapse photography) شیوه‌ای است که در آن فرکانس ضبط فریم‌ها در یک سکانس، کمتر از فرکانس مشاهده آنها در همان سکانس است. زمانی که نتیجه کار با سرعت عادی پخش می‌شود، به نظر می‌رسد که زمان با سرعت بیشتری می‌گذرد مواردی که بیشتر موضوع تصویربرداری تایم لپس یا زمان‌گریز هستند شامل روند پیشرفت پروژه ها و ساخت و ساز ها ، ساخت غرفه های نمایشگاهی ، زیست شناسی و غیره میباشد .

تایم لپس
تایم لپس

 

خدمات تایم لپس افراشات

 

گروه افراشات مفتخر است با داشتن به روزترین تجهیزات،بهترین خدمات را در زمینه تصویربرداری های تایم لپس در پروژه های کوتاه و بلند مدت ارائه دهد.تایم لپس برای تصویر برداری از وقایع در بازه‌های زمانی طولانی مدت و نمایش آن به صورت سریع می‌باشد. قابل ذکر است دوربین های مورد استفاده در پروژه های بلند مدت ازعمر باتری بالا و سنسور HDR و قابلیت کار در حالت‌های روز و شب بهرهمند بوده و بهترین گزینه برای استفاده در مستندسازی پروژه های ساخت و ساز و بررسی انواع تغییرات محیطی پروژه میباشند.

تایم لپس بلند مدت

پروژه های بلند مدت

پروژه هایی هستند که تغییرات با سرعت کمتری انجام میگیرند و مدت تصویربرداری طولانی میباشد.مانند پروژه های ساخت و ساز که ممکن است چندین ماه زمان ببرند.

تایم لپس کوتاه مدت

پروژه های کوتاه مدت

پروژه هایی هستند که تغییرات با سرعت بیشتری انجام میگیرند و مدت تصویربرداری کوتاه میباشد.مانند نصب غرفه های نمایشگاهی که حدود یک الی دو روز زمان میبرند.

با توجه به مدت طولانی برخی پروژه ها مانند: پروژه های عمرانی و ساخت و ساز و… موارد زیر نقش بسیار مهمی در ثبت تصاویر دارند.این موارد جز ویژگی های متمایز کننده گروه افراشات در زمینه خدمات تایم‌لپس میباشد.

 • عدم نیاز به کابل کشی

 • نصب روی تمامی سطوح

 • زاویه دید گسترده 115 درجه

 • کارکرد در تمامی شرایط آب و هوایی

 • ضد آب و گرد و غبار

 • قابلیت تصویربرداری در بازه‌های زمانی دلخواه

ساخت تایم لپس

 

مراحل انجام پروژه:

 1. بازدید از محل پروژه.

 2. ارزیابی تعداد دوربین،محل نصب و تجهیزات مورد نیاز.

 3. نصب دوربین ها.

 4. بازبینی و بک آپ گیری و تنظیم دوربین ها در بازه های زمانی مشخص تا پایان مدت پروژه.

 5. تدوین کلیه فایل ها.

 6. تحویل فایل نهایی.

دسترسی سریع
تـــمـاس