متخصص فیلمبرداری و عکسبرداری صنعتی در ایران

تیزر صنعتی

تیزر صنعتی |خدمات فیلمسازی افراشات

تیزر صنعتی ساخت نوعی فیلم مستند است که برای معرفی فعالیت های مختلف در واحد های صنعتی و کارخانجات همچنین برای ارائه در سمینار ها و کنفرانس ها، ارائه در نمایشگاه ها، ارائه به رده های بالاتر مدیریتی، نمایندگی ها و مشتری ها و پخش در شبکه های تلویزیونی ساخته میشود. این فیلم ها بیشتر حاوی محتوای فنی، آماری و اطلاعاتی هستند. تیزر صنعتی میتواند با مضمون های متفاوت ساخته شود.ساخت یک تیزر خوب از مهم ترین راه کار های شرکت ها و موسسات موفق است، یک تیزر اگر با در نظر گرفتن اصول و قواعد فیلمسازی صنعتی ساخته شده باشد و با شناخت کافی از مخاطبان همراه باشد بدون شک تاثیر بسزائی در پیشبرد مقاصد صاحب کالا و خدمات را دارد.

تیزر صنعتی هم شبیه به فیلم تبلیغاتی می باشد با این تفاوت که محل فیلمبرداری و یا ارائه محصولات در واحد های صنعتی یا محیط های صنعتی ساخته می شود. ارائه محتوای تحلیلی و آماری می تواند تیزر صنعتی را با تیزر تبلیغاتی نیز متمایز سازد. تجربه و تخصص در فیلمسازی صنعتی تبلیغاتی حرف اول را میزند. نیروی انسانی با تجربه و همچنین استفاده از یک سناریوی عالی می تواند برای جذب مخاطب بسیار مؤثر باشد. از کاربرد های تیزر صنعتی می توان به معرفی ابزارآلات صنعتی، محصولات، داده های آماری و فنی از خدمات یا حتی محیط صنعتی اشاره نمود.

به عبارت دیگر می توان گفت به جای این که این فیلم ها ، دارای ارزش هنری باشد دارای نکات مهم صنعتی هستند. شرکت هایی که کار تولید و فیلم سازی صنعتی را به عهده دارند به خوبی می دانند ، که این فیلم ها برای سرگرمی ساخته نمی شوند.

بنابراین لازم نیست از ایده های سرگرم کننده در ساخت آن ها استفاده نمود. این فیلم ها معمولا به سفارش یک شرکت و یا یک سازمان ساخته می شوند و باید بسته به اهدافی که شرکت دنبال می کند ساخته شود. تا براساس این فیلم بتوان اطلاعات مردم را راجع به شرکت و سازمان مربوطه بالا برد.

تیزر صنعتی

 

  • اهداف ساخت فیلم صنعتی

۱– معرفی صنعت
۲- معرفی خدمات صنعتی
۳- معرفی محصولات صنعتی
۴- جذب مخاطبین خاص

تیزر صنعتی

 

چرا به فیلم صنعتی نیازمندیم؟

  • تاثیر بیشتر:

مطالعات نشان می دهد هر فریم تصویر معادل چند صد یا چندین هزار کلمه تاثیر گذار می باشد.از طرفی جایگزین قدرتمندی برای متون زمانبر ، حوصله بر و کم مخاطب است.

تیزر صنعتی

 

  • باور پذیری بیشتر:

تصاویر به منزله اسناد محکمی هستند که ادعاهای یک کمپانی در مورد کیفیت کالا و خدمات و مهارتها و امکانات را اثبات می کند.در فضایی که رقبای سرسخت به انتشار ادعاهای مختلف می پردازند قطعاً ارائه یک سند تصویری ، روش قانع کننده ای برای جلب نظر مشتری است.از طرفی هویت و شخصیت بصری ویژه ای برای یک برند ایجاد می کند و در کنار پیشبرد وتسریع فروش ، برندینگ کمپانیها را تسهیل و تسریع می نماید.برندهای بزرگ جهان همواره از فیلمهای صنعتی و تبلیغاتی برای برند سازی استفاده کرده و می کنند.در این میان رقابت دیگری نیز ایجاد می شود بین کیفیت و جذابیت هنری و فنی فیلمهای صنعتی و تبلیغاتی که این امر شرکتهای بزرگ را بر ان می دارد که سراغ کارگردانان قویتر رفته و از متخصصان و تجهیزات پیشرفته سینمایی بهره بگیرند.

تیزر صنعتی

 

  • صرفه جویی در زمان:

در عصر تجارت،زمانی کمپانی قوی از سایر رقبا پیشی میگیرد که از زمان موجود بیشترین بهره را حاصل کند . لذا با استفاده از فیلم می توان در کمترین زمان ممکن بیشترین حجم اطلاعات را به مخاطب ارائه نموده و بیشترین اثر بخشی را در تصمیم گیری برای خرید کالا یا خدمات را حاصل نمود.

تیزر صنعتی

 

  • سهولت در نشر و ارائه اطلاعات:

با افزایش کاربران اینترنت و گسترش و همه گیر شدن شبکه های اجتماعی و بازدید روز افزون سایتهای اینترنتی ، تبلیغات وارد فاز نوینی شده است که مبتنی بر جذابیت بصری است و نقش زیبایی شناسی هنری تصاویر پر رنگ شده است.تبلیغات دیجیتال روز به روز عرصه را برای تبلیغات سنتی تنگتر می کند و روشهای نوینی را پیش پای کمپانیها قرار می دهد.از ملزومات مهم این موج جدید تولید محتوای دیجیتالی نی باشد که در راس انها ساخت فیلم ، انیمیشن ، موشن گرافی و… که هر یک مزایای ویژه خود را داشته و مکمل یکدیگر هستند.از طرفی این محتوای سمعی بصری با سهولت و سرعت و زمان اندک به روشهای مقرون به صرفه از طریق ایمیل ، شبکه های اجتماعی ، سایت اینترنتی ، دیسک فشرده ، فلش مموریهای کوچک و ارزان به سمع و نظر مخاطبان رسیده و در سطح وسیعتری از طریق نمایشگاها ، سمینارها ، کنفرانسها ، نمایشگرهای شهری ، سینما … به مخاطبین مورد نظر اطلاعات لازم را ارائه نمود.

تیزر صنعتی

 

  • جذابیت بیشتر محیطهای نمایشگاهی و سمینارها:

احتمالاً این تجربه را داشته اید که در حال قدم زدن در نمایشگاهی بوده اید و جذابیت صوتی ، نوری ، رنگی نمایشگر غرفه ای شما را به سمت آن کشیده و دقایقی خود را محو تماشای فیلمی مربوط به فعالیت ان شرکت یافته اید.

تیزر صنعتی

  • پرزنت حضوری:

یکی از موثرترین کاربردهای فیلمهای صنعتی ، جایگزین آن به جای بازدیدهای زمانبر و هزینه بر مشتریان از محیطهای تولید واحدهای تولیدیست که در پاره ای موارد مشکلات بهداشتی و امنیتی نیز دارد.

تیزر صنعتی

 

جهت مشاهده خدمات گروه افراشات کلیک کنید.

تـــمـاس