متخصص فیلمبرداری و عکسبرداری صنعتی در ایران

فیلم و تیزر حرفه‌ای موجب اعتماد سازی میشود!

در واقع ویدئوها می‌توانند اعتماد را در مخاطب افزایش دهند. بعضی از مصرف‌کنندگان در مورد خرید محصولات و استفاده از خدمات  دو به‌ شک هستند. علت ترس و شک آن‌ها این است که از فریب خوردن می‌ترسند. اما فیلم‌های تبلیغاتی مؤثر محصولات شما را به‌گونه‌ای به مخاطب ارائه می‌دهد که برای مشتری دل‌نشین بوده و قابل‌باور باشد. این نحوه ی ارائه، یک حس قرابت و نزدیکی فردی ایجاد می‌کند. 

.

۱۱,۵۷۹ بازدید

فیلمسازی صنعتی

توضیح مختصری در رابطه با فیلمسازی

فیلم‌سازی به فرایند ساخت فیلم گفته می‌شود که با توجه به یک روایت، ایده یا سفارش اولیه، مستلزم طی کردن مراحل مجزایی از قبیل فیلم‌نامه‌نویسی، فیلم‌برداری، تدوین و اکران محصول نهایی به مخاطبان است. فیلم‌سازی به طور معمول نیازمند همکاری افراد زیادی است و از تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های سینمایی متنوعی استفاده می‌کند که ممکن است از چند ماه تا چند سال به طول انجامد. فیلم‌سازی در گسترهٔ وسیعی از مسائل اقتصادی، اجتماعی و سیاسی مناطق مختلف جهان نقش دارد.

 

فیلمسازی صنعتی
ساخت انواع فیلم،تیزر و مستند صنعتی

فیلم های صنعتی نوعی فیلم مستند هستند که برای معرفی فعالیت های مختلف در واحد های صنعتی و کارخانجات همچنین برای ارائه در سمینار ها و کنفرانس ها،ارائه در نمایشگاه ها،ارائه به رده های بالاتر مدیریتی،نمایندگی ها و مشتری ها و پخش در شبکه های تلویزیونی ساخته میشود.

این فیلم ها بیشتر حاوی محتوای فنی،اماری و اطلاعاتی هستند.فیلم صنعتی میتواند با مضمون های متفاوت ساخته شود.ساخت یک تیزر خوب از مهم ترین راه کار های شرکت ها و موسسات موفق است،یک تیزر اگر با در نظر گرفتن اصول و قواعد فیلمسازی ساخته شده باشد و با شناخت کافی از مخاطبان همراه باشد بدون شک تاثیر بسزائی در پیشبرد مقاصد صاحب کالا و خدمات را دارد.

ساخت فیلم های تبلیغاتی و ارائه موثر آن در نمایشگاه ها و مشتریان به عنوان یک فعالیت بازاریابی رقالتی درآمده است.هر شرکتی تلاش میکند با این فناوری جدید و تاثیر گذار ،کالا ها و خدمات خود را نسبت به مشابهات آن در بازار به نحوی بهتر و متفاوت تر عرضه کند.

تیزر صنعتی

چرا به فیلم و تیزر صنعتی نیاز داریم؟!

*تاثیر بیشتر:

مطالعات نشان می دهد هر فریم تصویر معادل چند صد یا چندین هزار کلمه تاثیر گذار می باشد.از طرفی جایگزین قدرتمندی برای متون زمانبر ، حوصله بر و کم مخاطب است.

تیزر صنعتی

*باور پذیری بیشتر:

تصاویر به منزله اسناد محکمی هستند که ادعاهای یک کمپانی در مورد کیفیت کالا و خدمات و مهارتها و امکانات را اثبات می کند.در فضایی که رقبای سرسخت به انتشار ادعاهای مختلف می پردازند قطعاً ارائه یک سند تصویری ، روش قانع کننده ای برای جلب نظر مشتری است.از طرفی هویت و شخصیت بصری ویژه ای برای یک برند ایجاد می کند و در کنار پیشبرد وتسریع فروش ، برندینگ کمپانیها را تسهیل و تسریع می نماید.برندهای بزرگ جهان همواره از فیلمهای صنعتی و تبلیغاتی برای برند سازی استفاده کرده و می کنند.در این میان رقابت دیگری نیز ایجاد می شود بین کیفیت و جذابیت هنری و فنی فیلمهای صنعتی و تبلیغاتی که این امر شرکتهای بزرگ را بر ان می دارد که سراغ کارگردانان قویتر رفته و از متخصصان و تجهیزات پیشرفته سینمایی بهره بگیرند.

ساخت و تولید انواع مستند و تیزر:

 

صنعتی(نیروگاه-پالایشگاه-کارخانه-تولیدی و…)

گزارش کار و عملکرد

گزارش سالیانه برای ارائه به سهامداران

عمرانی(راه سازی-سد سازی-ساختمان سازی و…)

روند پیشرفت پروژه

پروپزال تصویری

شناسنامه تصویری

معرفی مجموعه،خدمات،کالا

 
 
 
موارد استفاده از فیلمهای صنعتی:

تبلیغات اینترنتی و سایتهای اینترنتی

شبکه های اجتماعی

تبلیغات تلویزیونی

نمایشگرهای شهری

سینما و سینمای خانگی

پرزنت حضوری

سمینارها و کنفرانسها

غرفه های نمایشگاهی

ارائه به مخاطبان

پخش درون سازمانی

 

تیزر نیروگاه دماوند
نکته قابل تامل:

تولید و ساخت فیلم صنعتی نقش مهمی در بالا بردن میزان فروش و در نتیجه آن، میزان تولید دارد. فیلم صنعتی یک ژانر مهم و همچنین دشوار در مستندسازی می باشد.  برخی گروه و شرکت های فیلمسازی تنها با گرفتن چند پلان ساده و تدوین اقدام به ساخت فیلم صنعتی می کنند(به همین دلیل بسیاری از پروژه ‌هایی که ما انجام میدهیم،قبلا توسط گروههایی دیگر انجام شده که متاسفانه در نهایت رضایت کارفرما را به همراه نداشته و مجددا به گروه ما محول شده.)، اما در افراشات با در هم آمیختن دانش،تخصص، مهارت، تجربه و تجهیزات برای هر پلان، یک میزانسن و بازسازی می کنیم این عمل دشوار باعث میشود یک فیلم از نظر مخاطب مصنوعی به نظر نیاد و آن طور که باید دیده بشود. رعایت این عوامل باعث میشود بیننده با فیلم ارتباط برقرار کند و در نتیجه منجر به فروش و ارائه خدمات بیشتر شما میگردد.

تـــمـاس