متخصص فیلمبرداری و عکسبرداری صنعتی در ایران

برگزاری همایش و سمینارهای علمی تلاشی در راستای اغناء روحیه جستجوگری و  کاوشگری جامعه علمی است که برای کسب معلومات و اطلاع ازیافته های جدید در عرصه علم و دانش قدم برمی دارد . علاوه بر آن، برگزاری همایش ها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم و رو در روی پژوهشگران و محققین و علم آموزان و ایجاد زمینه ای برای فعالیت های جمعی کمک شایانی می نماید.

شرح کامل خدمات پوشش تصویری

  • پوشش کامل تصویری مراسم های بازدید
  • پوشش کامل تصویری مراسم های افتتاحیه
  • پوشش کامل تصویری سمینار،همایش و کنفراس
  • پوشش کامل تصویری جلسات مجامع عمومی سالیانه
  • پوشش کامل تصویری برنامه های ارگانی و سازمانی
  • پوشش کامل تصویری از کنسرت

پوشش تصویری از نگاه ما...

 ما هرگز فیلمبرداری را، فقط قرار دادن چند دوربین ، ندیده ایم ما در زمینه ی فیلمبرداری از همایش تجربه های موفقی داریم. گروه افراشات با در اختیار داشتن تیمی حرفه ای و با تجربه در این زمینه هرگونه نگرانی در مشتری را به کمترین حد ممکن رسانده و با ارائه خدمات مناسب خاطره ای خوشایند در ذهن مشتریان به یادگار میگذارد. تصویربرداری از مراسم های مختلف به نسبت تعداد شرکت کنندگان و حجم محل برگزاری برنامه با تعداد دوربینهای مختلفی انجام می پذیرد،بطور طبیعی استفاده از حداقل سه دوربین فیلمبرداری دیجیتال برای استفاده در مراسمها به کارفرما پیشنهاد می شود.استفاده از سایر تجهیزات تصویربرداری،به کارفرما معرفی میشوند که بنا به شرایط مورد استفاده قرار میگیرند.قابل ذکر است که تمامی دست اندرکاران اجرایی در مراسم مجهز به سیستمهای ارتباط داخلی بوده و برای تصویربرداری و انجام دیگر کارها با یکدیگر ارتباط برقرار میباشند.

+نکته قابل تامل

یکی از مهم ترین قسمت های برگزاری یک مراسم،ایونت یا همایش ، ثبت لحظات ، اتفاقات و فیلمبرداری از آن است چراکه این ثبت لحظه ها می تواند به عنوان یک نتیجه برای سایر افرادی که قادر به حضور در همایش نبوده اند مورد استفاده قرار بگیرد و حتی جنبه ی درآمدی برای برگزارکننده نیز داشته باشد. اگر همایشی در بالاترین سطح کیفیتی برگزار  گردد  ولی خروجی آن جذاب و قابلیت ارائه شدن را نداشته باشد این امر موجب می شود آن همایش امتیاز مثبتی برای شخص برگزار کننده نداشته باشد پس قبل از اینکه به فکر برگزاری همایش باشیم ، باید به دنبال یک تیم قوی برای فیلمبرداری از آن باشیم .

همواره در کنار شما هستیم!

عکسبرداری وفیلمبرداری از بازدیدها، مراسم افتتاح، ایونت‌ها،  همایش، کنفرانس و سمینارها بر خلاف اینکه کار آسان و پیش پا افتاده ای به نظر می رسد، نیاز به علم، دقت، ظرافت، مهارت، تخصص، خلاقیت و تجربه ویژه ای دارد. کادر تخصصی افراشات با به کار گیری بهترین عوامل اجرایی و تجهیزات، طبق خواسته و نظرات کارفرما و برگزار کننده در گردهمایی های شما ، در کنار شما خواهد بود و لحظات شما را ثبت خواهد کرد.

فیلمبرداری همایش
فیلمبرداری همایش
فیلمبرداری همایش
دسترسی سریع
تـــمـاس